Caldas Novas - Lacqua Diroma II -
| 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad | Sportactiviteiten Aquapark Biljart/ Pool tafels Tafeltennis |
| Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Kindvriendelijk Kindermenu Speelzaal | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Caldas Novas - Lacqua Diroma II - appartement is geschikt voor maximaal 5 gasten en bevat een sauna en warme openbare baden. Vele bezienswaardigheden liggen er direct voor de deur, met name de Matriz-kerk, op 6 km afstand, en Caldas Novas Yacht Club, op 10 minuten met de auto van het appartement van 28 m².
U kunt ook een park bezoeken in de buurt van dit 1-badkamer appartement. Caldas Novas - Lacqua Diroma II - appartement bevindt zich op 2 km afstand van het Watermonument.
Dit appartement biedt gasten een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra comfort zijn een sauna te vinden bij de accommodatie.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt het appartement een kitchenette met een koelkast en keukengerei. Deze accommodatie is op 5 km van Caldas Novas luchthaven. Een verscheidenheid aan activiteiten, zoals pingpong en biljart, is beschikbaar nabij dit appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Jardins diRoma700 m
- Jardim Japones800 m
- Monument Hot Waters650 m
- Jardins Acqua Park100 m
- Emporio Dona Xepa1,5 km
- Zuum Disco Club1,7 km
- 7a Arte Cine Stadium1,6 km
- Luchthavens
- Luchthaven Caldas Novas4,8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
- Snackbar
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Aquapark
- Zonneterras
- Tuin
- Sauna
- Biljart/ Pool tafels
- Tafeltennis
- Warmwaterbronbad
- Openbaar bad
Diensten
- Huishouding
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
- Kindermenu
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Caldas Novas - Lacqua Diroma II - appartement.
Gasten van Caldas Novas - Lacqua Diroma II - appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Matriz-kerk, op 15 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Watermonument (2 km) en Caldas Novas Yacht Club (2,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Caldas Novas - Lacqua Diroma II - appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 30 minuten lopen om van Caldas Novas - Lacqua Diroma II - appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Caldas Novas - Lacqua Diroma II - appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Caldas Novas - Lacqua Diroma II - appartement is $33. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt dit appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van dit appartement de ontspanning ervaren met een sauna, warme openbare baden en een warmwaterbron openbaar bad. - ❓
Wat is precies de grootte van Caldas Novas - Lacqua Diroma II - appartement?
Caldas Novas - Lacqua Diroma II - appartement bestaat uit 28 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.